PATALPINTI

manes nesveikina per gimtadienį - ir nekviečia į šventes. bet man neskauda tiek kad norėčiau jog būtų kitaip

2016.12.23 19:52 nulis5
  • 0
0
 manes nesveikina per gimtadienį







Grįžti į viršų