PATALPINTI

-Sūneli, kodėl tu nesilankai bažnyčioje? - -Močiut, tikiu tai aš į Dievą, o ne i pastatą.

2011.06.18 23:47 Celsius
  • 5
0
-Sūneli, kodėl tu nesilankai bažnyčioje?







Grįžti į viršų