PATALPINTI

...šiandien pasiilgau Tavęs...jausmo...to jausmo - kai niekas nepalietė o tau kūnu bėga šiurpuliukai...

2011.09.19 22:37 bambatryniss
  • 8
0
...šiandien pasiilgau Tavęs...jausmo...to jausmo







Grįžti į viršų