bet cia yra pizdiec eiti i vilniu. ciuju visiems zmonems geda buvo kaip ir man ziurint sita debilizma, gal ant galo tik geriau kai kiausais apmete. ir ble dar mentais grasina luzau.
Dieve, atleisk joms
5467
Dieve, atleisk joms
5467
trynet rankom kai ta ryza su plakatu stovejo ;D
Milžiniškas greitis
5467
cia yra gyvenimo dziaugsmas, vaziuodamas tu tikrai gyveni ir nebebijai, kad kas atsitiks
Laikas
5468
kas jie tokie blt
Mirtis
5468
bieberis ciuju isimtis butu ;D
Užbieberizuota
5470
blt zmones gali taip but, kad jis atvaziuos, taigi teks ruostis: galaskit peilius, liekit kastetus, traukit is kaimo sakes ir dalgius, samdom kilerius, bet turbut jie pinigu neims. krc priesinomes geju paradui cia bus baisiau, net mentai jam nepades. taigi vienijames ir kartu iveiksime didziausia pasaulio blogi!!!!!!!!!!!!1
Kam laukti?
5531
#15 aukstuomene susirinko demotyvaciju paziuret ;D
Melo kojos trumpos
5532
;DDDDDDDDD pzdc ;D
Kam laukti?
5532
kai radau luzau ;D
Lenkiu prieš tave galvą, žmogau,
5585
as maciau visa tai gyvai, aisku gaila gyvuno, bet vaizdas buvo ispudingas ir man patiko ;D
Atgal1234Pirmyn