Piešinyje naudojamas trintukas, o gyvenime ne..
Gyvenimas, tai piešinys
5774
Ko bijo varlės ir įsimylėjėliai?
5774
#38 Čia tik posakis jeigu ka apie gandrus..
Lietuvaitės
5774
Čia tai geras ;d
Demotyvacijos, jos kaip Graffiti
5778
Teisingai
Jeigu neverkia -
5783
Tikrai taip..
Mes esame sveiki
5784
Geras ;DD
Gyvenimas kaip vinis
5789
Teisingai.
Atgal123