PATALPINTI
Čia nebuvo esmė kad atostogos demotyvuoja. NOrėjau tik pasveikint visus su pirma vasaros diena...
Pritariu :D
Neeeeeeeeee Tik ne ant WASD!!!!!!! xDDD~
Nesupratau minties.
WASD 5873
O pas mane rodykles labiausiai nusitrynusios ;Dp
Nežinau kaip tie 4-6 metų vaikai, bet aš čia jokių delfinų nematau ;D
Grįžti į viršų