PATALPINTI
Grožis 5835
#77 Bet tai drauges mato,bent pastebet turejo tikrai :)
Talentas 5835
Fainai :))
Kaimynai 5835
Užskaitau ;DD
GĖDA 5835
#5 nestumk.. liux šitas, man patiko :))
Welcome 5835
#100 visi megsta treningus Kaune,nu ir? Forsai neforsai cia jau seniai niekam neidomu,paaugliai ir ne tik megsta treningus todel ir nesioja juos,o ne todel,kad jie forsai... Del agresyvumo,galiu pasakyt,kad Lietuvoje pilna agresyviu žmoniu ir ne TIK Kaune,tad nereikia čia pasakot...
Tai dabar miestas kaltas del to,kad namus uzsieme? ;DDD Tu vapše matei šia žiema Lietuvoj?? ne tik kaune taip darės... Krč,užuojauta tau "prote" :))
#1 užskaitau ;DDD
Kiek pudros ant veido... ;D o dzemperiukas vapse ruzavas ;DD
Moterys... 5836
Aha geras ;DDD
Grįžti į viršų