PATALPINTI
: DDD Žiauriai ; D
Studentai 5767
: D Va čia nice.
Taip užsinorėjau valgyt, paskui pasižiūriu žodžius, o tu bleee : DDD
: DD Nice ;DD
Ateitis... 5836
aš patylėsiu apie kai kurių protą, DemOtyvacija Gera. ;))
Piratas 5836
O kam? ;DD #1
Kokia baisi ;ss
Moteris 5836
O tipo ne? ;DD
GerOs tOs Taisyklės, NaudOsim ;))
: DDDD Kodėl visi ant tos Lietuvos stumia? ;DDD
Grįžti į viršų