PATALPINTI
Vokietija 5918
Neklausau jų,tai maniau,jog pana. o.O
Atsisakyti 5919
Gaila,kad ne kokioj Afrikoj gyveni.Pamėgtum ne tik sausainius,bet ir trupinius.
Įvaizdis 5919
Geras šitas. ;DD
Nesekmė 5919
Lengvai nusilaužo vistiek tas vaškas.Yra kai iš po vandens veikia. :)
-Tėti,miegi? -Ko reikia? -Pinigų. -Miegu.
Mirtis 5920
Septintas ne Elvis? ;D
Koks skirtumas ta reikšmė,jeigu čia pavardė?Tas pats kaip Sysas seime ir manai Amerikoj kokio pradėtų aiškint,ką tai reiškia?
Užskaitau ;DDD
dzokeris dumbass.Net į sarkazmą nepanašu.
Grįžti į viršų