Kaip imanoma zodi ''sedynes'' parasyt SEDENES? Gasdina jau mane tie berasciai
Taip cia bajemexas... Taip tikrai be sedenes..
5862
Lietsargis..
5862
#3 cia ir yra Kaunas,jei neklystu ;D
Tolerancija
5862
#4 O ka mes galim padaryt?
POLICIJA
5862
#3 Tai as juk ir nesakau kad ju nereikia,jie reikalingi,tik kad #4 debilai,kaip zemiau manes kazkas pasake :D
Būti ar nebūti?
5862
#3 O kodel seniems nebuti?
Alus
5863
?
Ar galit mane priimti tokia(i) kokia(s) esu?
5863
#3 Joks sveiko proto, intelektualus zmogus niekada nesisaipys is neigaliuju. Tie kurie taip daro yra arba patys protiskai atsilike,arba paskutiniai besirdziai ir bjaurybes.
Būti ar nebūti?
5863
#1 Nusigrybavai
POLICIJA
5863
Jie ne tie fiziskai,kiek moraliskai invalidai
Visi skuba
5863
Super +5
Atgal1011121314151617181920Pirmyn