Kokie gi būna jausmai pirmadienį? Tagi, kad sušikti.
Tikri jausmai
5612
Labai apmaudu, kai žmona moka virti, bet nenori,
5612
Tada vyrai ir pradeda ruošti valgį xD
Viskam
5612
Geras šitas :) Matosi padirbėjo xD
O ką tu veiksi
5612
Šeip protinga demo :) Pažiurės kas facebooko komentaruose iš merginų parašė, kad bus vienišos ir pasiūlis praleisti naktį kartu xD
Amerika
5612
Kanapė, pas mane kieme irgi buvo užaugusi, turbūt netoli kas nors augino :), o šeip kai rūkai žolę su mentu tai tavęs jis ir nebaus XD
Arba šoki,
5612
Aš iš pradžių blogai supratau (maniau, kad jis liepia šokti jai arba pinigų neduos ant papų operacijos), o pasirodo yra atvirkščiai taigi visai nejuokinga :/
Įvaizdis dar ne viskas.
5612
Bet paskutiniam paveikslėlyje abu nuogi sėdi, turbūt po sekso nutarė pavalgyti XD
Žmogaus galimybės,
5612
#36 žinoma, kad yra, bet vistiek ispudinga ir tokį aukštą lygį pasiekti yra tikrai nelengva, jei pamegintum betn 1/10 padaryti ką jis sugeba suprastum.
Kai atrodo, kad yra blogiausia,
5612
Tai va, kai nesiseka reikia žiūrėti, kad dar kas nepadulkintų.
Neperšokęs griovio,
5612
Negi taip jau sunku apeiti aplink?
Atgal3233343536373839404142Pirmyn