PATALPINTI
geras :DD
Krize 5785
logiska :DD
bet is tikro cia yra toks kenksmingas maistas, bet skanus, tai daug kas ir perka, dar tiek E buna ir skaniuose tortuose
lopas koks, didziaujasi savo papais nutysusiais :)
tiesa
kaip cia taip :D
firefox da best
Grįžti į viršų