PATALPINTI
#23 o tada sakai , kad negersi ,o kita penktadieni ir vėl geri geri geri...
gali būt dar baisiau...
tik 50procentu ?
WTF ir vėl pasikeitė ... įdėjau toletas pasidare tauletas...
pričiom čia avatarai ?
fail
http://www.demotyvacija.lt/dar-vis-norit-zaisti-1391516.html o čia likusi foto dalis :D
#1 Čia gi katinas miega . Kas čia fuj ?
Tokiom aplinkybėm ir aš ištiesčiau pagalbos ranką.
Grįžti į viršų