PATALPINTI
keista ta tavo DEMO
Visiškai teisingai pasakyta :D
Tavo senelis žiauriai keistas
Nu jo,judesiai klasiniai :D
Tai kas ,,Pačiešyt" ,,Multiplą" niekada nebus per daug :D
Geri laikai! :D
Tiesa :D
Grįžti į viršų