cia tik demotyvacija, o visi is FB labiausiai nirsta, nes negali pripazinti tiesos ;D
Asmeniškai aš ištryniau FB po 3dienų,
5486
Kai programa jums liepia paspausti any key
5487
wtf?
Anglai...
5487
gerai, siandienai ispudziu uzteks o_O
Sveiki, aš Agnė
5487
nuzudyk ta agne is foto ir pasaulis tau padekos ;D
Pirmi 3 žodžiai
5487
maniack, kiss, dreamer... nelimpa ;D
Pareik proteli namo..
5487
Vos neapsivėmiau. Nebegąsdinkit žmonių daugiau
csi-miami
5487
pirmas blynas visada prikepęs ;P
3 valandas rašiau tekstą
5487
yea, palaukit, vienas nusisvaigo ir dabar visi useriai pykstas kad vienas deda nejuokingus prikolus? ;P
Atgal12