#130 "Šitas jūsų ginčas, o netgi ir visa demotyvacija yra šūdo voliojimas." Tai ko prisidedi prie šito šūdo voliojimo?
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
#120 #121 Nevykę. Kaip gali kristi demotyvacija.lt tikrindama ir atrinkdama tikras demotyvacijas? Tai kad tai yra žiauru visiškai nekeičia fakto, kad tai yra demotyvacija. Jeigu nepakeliat tokių, eikit į onės demotyvacijas ;)
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
#106 Prie ko čia dabar wordas? Ir šiaip, kur tu čia mus siuntinėji? Vieninteliems čia jums nepatinka, tai gal patys eikit ir rašykit savo emotyvacijas į wordą, o mes liksim čia su tikrom demotyvacijom? Kaip tau toks pasiūlymas?
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
#103 "bet visgi ne visiems zmoniems tai atrodo taktiska ir grazu"
Dariau tiems, kuriems tai atrodo taktiška ir gražu.
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
Va va, pritariu ir dar kaip.
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
#93 Netikiu dievu ;)
Diena
5581
THEY TOOK SOME CHARLIE SHEEN!!! Don't ever try it yourself.
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5581
Man tik įdomu, ar čia turi taip ilgai tvirtint tą demotyvaciją, ar čia jau žlugęs reikalas ir niekas netvirtins?
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5582
Silpnas humoro jausmas, vadinasi :)
OOouuu, kas gyvena namuose po vandeniu?
5582
#71 Nu matai, mate tėvai truputį kitaip baudžia, nei tave ;)
Atgal12345Pirmyn