Nesukėlė šypsenos.
...O aš galvojau...
5907
Aukštai šoksi...
5907
Tai kad jis per žemai iššoko todėl ir trenkiasi. :)
Moksliukai
5907
Faktas, jie geria rečiau ir jų organizmas nepripratęs tai ir nusilaka jie greičiau :)
Aš ne rasistas!
5907
Spėju jis, nes parašyta ir nuotraukoje ir demotyvacijoje "jodaodžiai" (juodaodžiai) jei nemoki tai bent rašyk Nigeriai xD
Japonu ismintis teigia-
5907
:)
Twilight
5907
Na gal ir švaistymas, bet tikrai ne toks didelis kaip žaisti kompiuterinius žaidimus....
KiesaBoy
5907
Neblogai :D
I'm yo daddy
5907
Nieko intriguojančio....
Aš ne rasistas!
5907
Neblogas ;D
Gyventojų skaičius
5907
Ką žinau aš tik tokį paveikslėlį iš neto ištraukiau :D
Atgal1112131415161718Pirmyn