#2 Oo, labas, paslaptėle :)) Spėju, kad didesnė balsų dalis atitektų šiai merginai ;) Už tą "gražuolę" jau žinau kokio mentaliteto bachūriukai balsuotų, o tokių, kaip pastebėjau, darosi mažuma :)) O tu tikiuosi, kad už šią merginą balsuotum ir nors kartą mano nuojauta per šią savaitę manęs nepaveda? :)
Vaikinas prašo manęs nesidažyti - ir taip graži
4499
Vaikinas prašo manęs nesidažyti - ir taip graži
4499
Na, bent jau šita mergina daug gražesnė nei Šalčiūčėla.
Kieti vyrai
4500
O dar kietesni yra pakankamai protingi, kad susivoktų, jog galima atsidaryti duris :D
Visi gamtos ženklai rodo,
4501
Atšilo oras - pakilo noras :D
Sporte, kaip ir matematikoje
4501
"Jej"...? facepalm :D
Vis mažiau
4502
#6 Na jau prie tokio mielo kyciaus tai nesikabinėk :D
Vis mažiau
4503
#3 Visiškai pritariu :D
Visi žmonės dviveidžiai. Pirma asmenybė gera,
4504
#2 Nesupykčiau :)) Reiks dar Ignassin į kampą prispaust, kad pradėtų pažadus tesėt :)
Visi žmonės dviveidžiai. Pirma asmenybė gera,
4504
Mintis netikus, bet bent jau nuotrauką užskaitau!
Nereikia manęs fotografuoti...
4504
Buvo graudu pirmą kartą, kai buvo įkelta demotyvacija, džiugu, autoriau, kad sugebi kopijuot.
Atgal1819202122232425262728Pirmyn