Mrrr, yra į ką pažiūrėt :D
Juozukas yra geriausias... yra... yra...yra...
4658
Italija 86-81 Ispanija
4661
Kaip gaila, kad Lietuvai nei vienu atveju nepasisekė :/ Reik tikėtis, kad neklupsim prieš italus :))
Gera naujiena Lietuvos fanams.
4662
Gal pradės savo rezervą naudot užsivedęs :D
Šventiniai
4662
Iki pilnos laimės tik išeiginio treningo betrūksta :)))
Tas jausmas, kai apkalba
4664
facepalm...
Kai mokykloje mums sako
4664
#1 Nesijaudink, susiprotės autorius :) Ir kažkodėl manau, kad kai tai nutiks, bus per vėlu :D
Neslėpkit savo jausmų
4670
Ir vėl adminai beraščiai :D
Braliukai, esat geri
4672
O per fūlę pasikrovėm :D taip, kad lygiosios :)
Nu jus ką išprotėjot pirmom dienom
4672
#1 Mokyklinukų problemos :]
Lietuva 75:67 Makedonija
4673
Kas iš tos pergalės, kai čia labiau buvo laimės dalykas, nei tikras pasiekimas. Aišku, smagu, kad laimėjo, bet baudos vis dar lieka problema, klaidos ir žinoma nepataikymas iš po krepšio dėkingose situacijose... ne kas :)
Atgal3839404142434445464748Pirmyn