PATALPINTI

Aš svajoju apie geresnį rytojų, - kai viščiukai eis per gatvę ir nebus klausinėjami, kodėl taip elgiasi.

2011.03.04 09:35 AaveiI
  • 0
0
rytojus,gatve,visciukai







Grįžti į viršų