PATALPINTI

Aš žinau,kad mes tik draugai, - bet vistiek šypsausi,kai skaitau tavo žinutę

2011.06.14 19:23 chilxoo
  • 7
0
Aš žinau,kad mes tik draugai,







Grįžti į viršų