PATALPINTI

Atsibodo viskas . Paimsiu virvę . - Rasiu kokią tvirtą šaką , ir tebūnie…Pasidarysiu supynes ir supsiuos .

2011.09.17 18:29 mazutea93
  • 6
0
Atsibodo viskas . Paimsiu virvę .







Grįžti į viršų