PATALPINTI

Būna taip, kad pasiilgsti žmogaus, - bet negali jam parašyti ar paskambinti, nes bijai likti nesuprastas...

2014.03.13 17:22 Anonimas
  • 3
0
Būna taip, kad pasiilgsti žmogaus,







Grįžti į viršų