PATALPINTI

Darbštus kaip bitė? Ari kaip jautis? - Ir nusikali kaip arklys? Pizdink pas veterinarą, nes esi asilas.

2013.02.05 10:34 afigienas
  • 2
0
Darbštus kaip bitė? Ari kaip jautis?







Grįžti į viršų