PATALPINTI

Dauguma nekenčiame giminaičių dėl to, - kad negalim pakęsti žmonių,turinčių tokias pačias ydas,kaip ir mes patys.

2012.07.31 11:31 ChocolateLover
  • 4
0
gimines,ydos







Grįžti į viršų