PATALPINTI

Dažniausiai mes gailimės - Ne dėl tų dalykų,kuriuos padarėme, bet dėl tų, kurių nepadarėme.

2011.05.08 00:37 Dem.
  • 9
0
Dažniausiai mes gailimės







Grįžti į viršų