PATALPINTI

Esu tavo. - Vertink tai, mėgaukis ir saugok, nes kai tu susimausi, aš niekada nebegrįšiu..

2011.06.20 23:34 Bucinukas
  • 7
0
Esu tavo.







Grįžti į viršų