Ei, o ar čia ne tas- the greatest man on the internet?
L&M
5551
ATSIMENI...?
5551
#2 +1
O tu sušildyk tokią...
5553
Pirmą kartą gyvenime pritariu šio saito moderatoriams!!! Nors kartą normalią demotyvaciją patvirtinot, be bobiškų nesąmonių!
Žmogus kuris džiugina ir rūpinasi,
5564
egle +1 demotyvatorius susifail'ino.
Vyrai tikrai nesupratingi
5565
Prajuokino :D
Geras fotografas
5566
Photoshop :) Viena karvė nemeta šešėlio, na ta kuri yra viršuje taip sakant, toliau dešinėj pusėj nuo karvės šešėlis yra nutolęs per 30cm, ir pusė nuo kurios turėtų krist šešėlis nė kiek netamsi.
Vaikystėje ir mes
5571
#19 +1 tikra tiesa, dabar jokios užslėptos minties ar demotyvacijos nebėra, dabar jau degradacija tiesiog :) čia nebent pasijuokt užeini, saitas nebetekęs savo esmės.
Seniau pro vyresnius bijodavom praeiti
5575
#49 +1 :)
Seniau pro vyresnius bijodavom praeiti
5575
Geras! Tą pačią demotyvaciją įkėlė prieš savaitę, ir moderatorius pasakė jog jos netvirtins nes ji iš demotyvuok, o čia paimė ir patvirtino, kame logika?
Vaikystėje ir mes
5578
Ką čia demotyvuoja? Saldainių valgymą? Atseit nevalgykit, vaikai, sladainių atrodysit kaip šis gyvūnas?
Atgal123Pirmyn