Jis:- Atsiprašau... Ji:- Atsiprašymas nepriimtas! - Visada elkis taip, kad nereikėtų atsiprašyti!

2012.06.02 22:20 Domile123
  • 4
0
Jis:- Atsiprašau... Ji:- Atsiprašymas nepriimtas!







Grįžti į viršų