Gerbkime ir mylėkime savo tėvus, - kad ir kokie jie bebūtų, nes nežinai kada juos gali prarasti

2011.07.30 23:45 EvaldasK
  • 3
0
mylek, gerbk, saugok, nepaleisk




© google.lt



Grįžti į viršų