Dievas sako,kad mes visi lygūs... - Bet ne visi tai supranta ir toliau žemina kitus.

2013.07.26 10:45 Gretukazzzz
  • 2
0
Dievas sako,kad mes visi lygūs...







Grįžti į viršų