Ir mes ir mokytojos - nenori eiti į mokyklą

2012.02.01 20:37 LCbarsukas
  • 1
0
vistiek, niekada, niekas, nepatvirtins,




© sukuriau pats ir nesakykit kad kopinau nuo debilisko



Grįžti į viršų