Gyvenimas tai kelionė. - Kuo mažiau bagažo pasiimsim, tuo daugiau įspūdžių galėsim parsivežti.

2013.12.16 19:20 LeCatLady
  • 5
0
Gyvenimas tai kelionė.







Grįžti į viršų