Laisvė yra ne tada, kai neriboji savęs. - Laisvė yra tada kai moki kontroliuoti save!

2013.07.19 18:30 Nigerr
  • 7
0
Laisvė yra ne tada, kai neriboji savęs.







Grįžti į viršų