Tai, kad esi kitoks, - neturėtų atimti tavo noro gyventi, nes tai reiškia, jog esi įpatingas...

2011.06.15 12:21 Ugnyciuke
  • 1
0
Tai, kad esi kitoks,







Grįžti į viršų