3 metus einu pro tą pačią moterį, - kuri nuolatos kartoja "padėkit, esu 4mėn nėščia".

2011.08.16 23:00 afigienas
  • 2
0
3 metus einu pro tą pačią moterį,







Grįžti į viršų