Mmm.. Kam skambinti mamai, ar merginai? - Aišku, kad merginai, mama juk nepražūs..

2010.10.23 10:56 barnis
  • 4
0
Mmm.. Kam skambinti mamai, ar merginai?







Grįžti į viršų