Didžiausias nusivylimas: - Apversti pagalvę tikintis šaltos pusės, o ir ta yra pasirodo yra šilta...

2012.10.31 11:56 bujojus
  • 2
0
Didžiausias nusivylimas:






Grįžti į viršų