Mes bėgiojame paskui tuos, kuriems nerūpime. - Kodėl nesustojame, neatsigręžiame ir nepamatome tų, kurie bėgioja paskui mus?

2012.04.22 21:52 coliuke_
  • 8
0
Mes bėgiojame paskui tuos, kuriems nerūpime.







Grįžti į viršų