Nieko nėra blogiau už supratimą, - Kad pasielgei gėdingai ir kad nieko nebegali padaryti.

2012.01.23 20:37 coliuke_
  • 6
0
Nieko nėra blogiau už supratimą,







Grįžti į viršų