Tik dėl to, jei esi nelaiminga, - Tai nereiškia, kad gali sugriauti kieno nors kito laimę.

2012.06.29 10:50 coliuke_
  • 2
0
Tik dėl to, jei esi nelaiminga,







Grįžti į viršų