Nuskrendu į kosmosą - išsitraukiu savo išmanųjį telefoną ir įsijungiu Facebook programėlę

2011.10.05 23:27 kandonas3000
  • 4
0
iphone, galima, naudoti, ir, kosmose, d., ka, jus, i, tai







Grįžti į viršų