Krizę pajutau ir aš: - valgau sūrį su pelėsiais, geriu seną vyną, važinėju mašina be stogo... liūdna..

2011.01.03 21:45 kiki17
  • 5
0
krize, lietuva, krize, lietuva, krize, uzsienis, krize, baba







Grįžti į viršų