Aš tuoj tik dar biški.. Dar palauk.. Dar truputį.. - -Viskas, aš išeinu! -Pagaliau, maniau jau iškentės...

2011.01.03 21:12 noxer
  • 3
0
Aš tuoj tik dar biški.. Dar palauk.. Dar truputį..







Grįžti į viršų