koks kibernetinis pasaulis beatsirastų - be žmonių jis bus neįdomus-robotai nenaikins piliečių gerų

2017.08.12 21:59 nulis5
  • 5
0
koks kibernetinis pasaulis beatsirastų







Grįžti į viršų