Kaip gera ryte atsibusti pasimatavus temperatūrą - ir supratus jog ji virš 37 ir tau nereikės keliauti į mokyklą

2011.10.10 22:23 oly
  • 2
0
tempe





: tempe


Grįžti į viršų