Madingi suplyšę marškiniai, suplyšę džinsai... - O kada gi ateis eilė suplyšusioms kojinėms?

2010.11.07 18:51 ora12
  • 10
0
Madingi suplyšę marškiniai, suplyšę džinsai...







Grįžti į viršų