Ech tas kvailas jausmas kai pasisveikini su - pazistamu, o jis nueina lyg niekur nieko :D

2010.11.15 22:35 telefonikea2
  • 2
0
Ech tas kvailas jausmas kai pasisveikini su







Grįžti į viršų