Nekenčiu žmonijos, kadangi - esu viena iš geriausių jos atstovių, o juk žinau, kokia esu bloga.

2012.07.23 22:12 vanillla
  • 2
0
Nekenčiu žmonijos, kadangi







Grįžti į viršų