PATALPINTI

Gyvenimas būtų geresnis jeigu - turėtume antivirusinę nuo tų, kurie žaidžia jausmais.

2011.10.27 16:34 Sandriiukas
  • 6
0
gyvenimas







Grįžti į viršų